<oembed><version>1.0</version><provider_name>Keltec Technolab</provider_name><provider_url>https://keltec.com.br/es</provider_url><title>KX600-042</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="fIC9s7hPd4"&gt;&lt;a href="https://keltec.com.br/es/producto/kx600-042/"&gt;KX600-042&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://keltec.com.br/es/producto/kx600-042/embed/#?secret=fIC9s7hPd4" width="600" height="338" title="&#xAB;KX600-042&#xBB; &#x2014; Keltec Technolab" data-secret="fIC9s7hPd4" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;